Her Yönüyle PHP İçindekiler Bölümü

Her Yönüyle PHP Kitabı için göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim. Göstermiş olduğunuz ilgiyle birlikte kitap hakkında bir çok sorulan soruya bu yazıda cevap vermek istedim. Böylelikle kitap hakkında daha detaylı bilgi almış olacaksınız.

Her Yönüyle PHP

Her Yönüyle PHP kitabı hakkında sorulan bir kaç soruya bu makalede yanıt vermek istedim. Böylelikle bu güne kadar gelmiş olan tüm sorulara yanıt vermiş olacağım.

Hangi seviyeler için uygundur?

Her Yönüyle PHP Eğitim kitabı; Başlangıç, orta ve ileri seviye PHP bilgisine sahip olan herkes için uygundur. Çalışma ortamınızda kitabı bulundurup takıldığınız yerlerde yada yeni fikirler üretebilmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nasıl çalışmak gerekir?

Her Yönüyle PHP kitabı; merdiven sistemine göre hazırlandığı için konular bir biriyle bağlantılı olarak ilerlemektedir. Öncelikli olarak konu atlaması yapılmadan ilerlenmelidir. Konular içerisinde yer alan uygulamalar bire bir olarak gerçekleştirilmeli ve değerlendirme formu doldurulmalıdır. Böylelikle konular üzerinde çalışırken daha verimli olacaktır. Ayrıca takıldığınız yerleri değerlendirme formunda işaretleyerek, geri dönüşünüzü daha kolay yapabileceksiniz.

Diğer PHP kitaplarından farkı nedir?

Piyasada yer alan PHP kitapları, hemen hemen bir birlerine çok benzemekte ve örnekleri klasikleşmiş durumdadır. Ayrıca konu düzeni olarak öğrenmeyi en kolay şekilde gerçekleştirilecek bir yapıları da pek bulunmamakta. Haliyle sadece yazılmak ve satışa sunulmak üzere hazırlanmış içeriklerden başka bir şey değildir. Her Yönüyle PHP kitabını yazarken de rahatsız olduğum konuları kendi yöntemlerimi kullanarak daha faydalı bir hale getirmiş oldum.

Her Yönüyle PHP Kitabının İçeriği Nedir?

Her yönüyle PHP kitabı için en sık sorulan sorulardan bir tanesi de buydu. Bu yüzden kitap içerisinde yer alan konuları, daha doğrusu içindekiler kısmını PDF haline getirdim. Kitabın içeriğine bakmak için BURAYI tıklatmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan A'dan Z'ye PHP başlıklı makalemizde a dan z ye, her yönüyle php ve kitap önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.