Her Yönüyle PHP Kitabını Satın Al

neden
her yönüyle php?

10 yıllık deneyim

PHP sektörünce edinmiş olduğum 10 yıllık tecrübeyi bu kitapta bulabilirsiniz. Tecrübelerimle birlikte hazırladığım kitaptan PHP Programlama dilini verimli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

bölüm yapısı

PHP dilini en kolay şekilde öğrenmeniz için bölümler özenle sıralanmıştır.

video desteği

Kitap içerisinde yer alan aktivasyon kodu ile sadece kitabı satın alanlar için hazırlanan videoları izleyebilirsiniz.

öğrenim seviyesi

PHP Programlama dilini öğrenmek isteyen herkese hitap etmektedir. Başlangıç, orta ve ileri seviye PHP bilgisine sahip olan kişiler Her Yönüyle PHP kitabını tercih edebilirler. Elinizin alında bulunması gerek eşsiz bir eserdir.

sayfa yapısı

Gereksiz detaylarla sayfa sayısı şişirilmemiştir. En kolay şekilde öğrenmeniz için önemli olan her şey düşünülmüştür.

online satış

Tüm online alışveriş sitelerinden Her Yönüyle PHP kitabına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu site üzerinden imzalı kitap edinebilirsiniz.

imzalı her yönüyle php kitabını satın al!

Adınıza imzalı olarak gönderilecek olan ve kargo ücreti ödemeyeceğiniz kitaba sahip olmak için aşağıdaki satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

55 ₺

Her Yönüyle PHP
( imzalı )
(ÜCRETSİZ KARGO)

40 ₺

Her Yönüyle PHP
( imzalı )
( ELDEN TESLİM )

Dekont Gönder

Ödeme işleminden sonra dekontu aşağıdaki formu kullanarak gönderiniz. Dekontu gönderirken, isim ve soy isminizle birlikte açık adresinizi yazınız. Ayrıca bu alana yorum/istek gibi mesajınızı da yazabilirsiniz. Elden teslim alacaklar ücreti geldiğinde ödeyebilirler.

Whatsapp Bilgileri

neden her yönüyle PHP?

Her Yönüyle PHP kitabında gereksiz bilgilere yer verilerek sayfa şişirmesi yapılmamıştır. PHP Programlama dilini en verimli şekilde öğrenmeniz için hazırlanmış olması, piyasada bulunan tüm PHP kitaplarının önüne geçmektedir. Kitapta yer alan bilgiler; başlangıç, orta ve ileri seviye bilgiye sahip olan kişilere hitap etmektedir. Kitapta kullanılan dil ve örnek uygulamalar, yazılım sektöründe işinize yarayacak ve zorlanmadan PHP dilini kavramanızı sağlayacaktır.

Her Yönüyle PHP Kitabı, PHP Programlama dilini en sadece ve en zengin içerikle öğrenmenizi amaçlamaktadır. 10 yılda kazanmış olduğum PHP Geliştiriciliği tecrübesini bu kitapta sahip olabilirsiniz.

Kitap hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için içeriğinde nelerin yer aldığını görmenizi istediğim için İÇİNDEKİLER bölümünü paylaşmak istedim. Böylelikle kitabın içeriğine ait özet bir bilgi almış olacaksınız.

phpkitap.net sitesi üzerinden alacağını Her Yönüyle PHP kitabı, adınıza imzalı bir şekilde gönderilecektir. Ayrıca piyasanın altında bir fiyata kargo ücreti ödemeden sahip olabileceksiniz.

Bu kitapla birlikte bir çok yazılım hazırlayabilirsiniz. Kişisel bir blog, haber sitesi, dosya/resim yükleme sitesi, arşiv sitesi, facebook/twitter gibi sosyal medya sitesi hazırlayabilirsiniz. Rahatlıkla kurumsal siteler hazırlayabilir, admin panellerini oluşturabilirsiniz. Botlar hazırlayarak içerik üretme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PHP Programlama dili, aşkla sevgiyle öğrenilecek bir dildir. Zorlama yerine yaratıcı gücünüzü kullanarak ve birazda sabırla çok kısa sürede öğrenebilirsiniz. Her Yönüyle PHP kitabı, PHP Programlama dilini öğrenmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken, konuları atlamadan okumanız ve uygulamaları bilgisayarınızda gerçekleştirmenizdir. Aynı zamanda konuya ait farklı uygulamalar geliştirip uygulamanız, PHP dilini pekiştirmenizi sağlayacaktır.

PHP Programlama dilini öğrenmek için alacağınız Her Yönüyle PHP kitabı yeterlidir. Kitapla birlikte elde edeceğiniz görsel eğitim videoları, öğrenme sürecinizi kolaylaştıracaktır.

kitap hakkında yorumlar

"Piyasada var olan en temiz içeriğe sahip kitabı yazdığın için çok teşekkür ederim. Kitap içerisinde yer alan uygulamaları okulda da kullandım. Özellikler sınavlarıma yardımcı olduğunu da belirtmek isterim. Her şey için çok teşekkür ederim."
feyza erdoğan
Bilgisayar Mühendisi
"PHP Geliştiricisi olarak sektörde yer almaktadır. Elimin altında bulunması için kitabınızı aldım. İnanılmaz derecede faydalı buldum. Özellikle konu sonrasında yer alan örnekler muazzam. Çalışma masamda sürekli olarak kitabınızı tutuyorum."
muhammed bilici
PHP Geliştiricisi