Her Yönüyle PHP Nerede Ne Kadar?

her Yönüyle PHP
Online Satış Siteleri

Her Yönüyle PHP kitabını online web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz. Nerede, ne kadar ücrete satıldığını aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Her Yönüyle PHP Satın AL

Her Yönüyle PHP kitabını sol tarafta yer alan online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Satın alacağınız kitap için ekstra olarak KARGO ÜCRETİ ödemeniz gerekecektir. Bu yüzden alacağınız kitabın ücretinde artış olabilir. Ortalama olarak 10₺ gibi kargo ücreti talep edilecektir.

Kargo ücreti ödemeden daha uygun fiyata satın almak için aşağıda yer alan satın al butonunu kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan satın alma butonu ile isminize imzalı bir şekilde kargo fiyatı ödemeden Her Yönüyle PHP kitabına sahip olabilirsiniz.

NEDEN HER YÖNÜYLE PHP?

Her Yönüyle PHP kitabında gereksiz bilgilere yer verilerek sayfa şişirmesi yapılmamıştır. PHP Programlama dilini en verimli şekilde öğrenmeniz için hazırlanmış olması, piyasada bulunan tüm PHP kitaplarının önüne geçmektedir. Kitapta yer alan bilgiler; başlangıç, orta ve ileri seviye bilgiye sahip olan kişilere hitap etmektedir. Kitapta kullanılan dil ve örnek uygulamalar, yazılım sektöründe işinize yarayacak ve zorlanmadan PHP dilini kavramanızı sağlayacaktır.

Her Yönüyle PHP Kitabı, PHP Programlama dilini en sadece ve en zengin içerikle öğrenmenizi amaçlamaktadır. 10 yılda kazanmış olduğum PHP Geliştiriciliği tecrübesini bu kitapta sahip olabilirsiniz.

phpkitap.net sitesi üzerinden alacağını Her Yönüyle PHP kitabı, adınıza imzalı bir şekilde gönderilecektir. Ayrıca piyasanın altında bir fiyata kargo ücreti ödemeden sahip olabileceksiniz.

Bu kitapla birlikte bir çok yazılım hazırlayabilirsiniz. Kişisel bir blog, haber sitesi, dosya/resim yükleme sitesi, arşiv sitesi, facebook/twitter gibi sosyal medya sitesi hazırlayabilirsiniz. Rahatlıkla kurumsal siteler hazırlayabilir, admin panellerini oluşturabilirsiniz. Botlar hazırlayarak içerik üretme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PHP Programlama dili, aşkla sevgiyle öğrenilecek bir dildir. Zorlama yerine yaratıcı gücünüzü kullanarak ve birazda sabırla çok kısa sürede öğrenebilirsiniz. Her Yönüyle PHP kitabı, PHP Programlama dilini öğrenmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken, konuları atlamadan okumanız ve uygulamaları bilgisayarınızda gerçekleştirmenizdir. Aynı zamanda konuya ait farklı uygulamalar geliştirip uygulamanız, PHP dilini pekiştirmenizi sağlayacaktır.

PHP Programlama dilini öğrenmek için alacağınız Her Yönüyle PHP kitabı yeterlidir. Kitapla birlikte elde edeceğiniz görsel eğitim videoları, öğrenme sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Her Yönüyle PHP Kitabını (imzalı) Satın AL!

KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN HER YÖNÜYLE PHP KİTABINA İMZALI BİR ŞEKİLDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ!