Her Yönüyle PHP

Her Yönüyle PHP
Eğitim Kitabı

Her Yönüyle PHP Eğitim Kitabı, PHP Programlama dilini en iyi şekilde öğrenmenizi amaçlamaktadır. Konu dağılımı ve sayfa düzeni ile merdiven basamaklarını çıkarcasına PHP dilini öğrenmek için adım atmış olacaksınız. Başlangıç, orta ve ileri seviye PHP bilgisine sahip olan herkese hitap etmektedir. Amacı, gereksiz bilgilerden uzak, sayfa şişirme yapmadan doğru bilgiyi sunmaktır.

Her Yönüyle PHP

Her Zaman Yanınızda!

PHP Programlama dilini öğrenme aşamasından, ileri seviye öğrenime kadar çalışma alanınızda bulundurabilirsiniz. PHP dilinin mantığını ve öğrenimini kolaylaştıracak bir çok bilgiye sahip olması, PHP dilini çok hızlı bir şekilde öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.

bölüm yapısı

Her Yönüyle PHP kitabı merdiven sistemi baz alınarak hazırlanmıştır. Her bölüm bir biriyle bağlantılı olarak ilerlemektedir. Merdiven sistemi, hiç bir zorluk çekmeden PHP dilini öğrenmenizi sağlayacaktır.

sayfa sayısı

Her Yönüyle PHP Eğitim kitabı toplamda 808 sayfadan oluşmaktadır. Her sayfada tüm tecrübelere rastlayabilirsin.

online satış

Her yönüyle PHP Eğitim kitabı tüm oline web sitelerinde satılmaktadır.

deneyim

Bu kitapta, 10 yıldır içerisinde bulunduğum PHP sektörüne ait tecrübeler yer almaktadır. Tecrübe bir dilin gelişimi için oldukça önemlidir. Bu kitapla birlikte sektörde edindiğim tecrübelere de sahip olmuş olacaksınız..

video destek

Kitabın içerisinde yer alan aktivasyon kodu ile kitap için hazırlanmış görsel eğitim videoları izleyebilirsiniz.

öğrenim seviyesi

Bu kitap; Başlangıç, orta ve ileri düzeye sahip olan herkese hitap etmektedir. Elinizin altında bulunması gereken eşsiz bir eserdir.

Her Yönüyle PHP Kitabını (imzalı) Satın AL!

Kargo ücreti ödemeden Her Yönüyle PHP kitabına imzalı bir şekilde sahip olabilirsiniz!

tanıtım

Her Yönüyle PHP Kitabı ile PHP Öğrenmek Çok Kolay!

PHP Programlama dilini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 10 yıllık tecrübelerimi aktardığım kitapta, baştan sona tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitapta yer alan konular merdiven sistemine göre hazırlanmıştır.

Merdiven Sistemi Nedir?

Her konunun bir birini takip ettiği sisteme merdiven sistemi denilmektedir. Merdiven sisteminde, konular sistematik olarak bir birleriyle ilişkili bir şekilde sıralanır. Buda öğrenim kolaylığı sağlamaktadır. Her yönüyle PHP kitabında yer alan konular merdiven sistemine göre hazırlanmıştır. İlk konuda başlayarak bir birleriyle bağlantılı olarak son bölüme kadar gitmeniz sistematik bir şekilde PHP Programlama dilini öğrenmenizi sağlayacaktır.

En Verimli Çalışma Yöntemi Nedir?

Elinizde bulunan Her Yönüyle PHP Eğitim kitabınındaki bölümleri atlamadan ilerleyerek en verimli şekilde öğrenime sahip olabilirsiniz. Ayrıca bölümlerde yer alan örnek ve uygulamaları okuyarak geçmek yerine uygulayarak öğrenmeye çalışmanız, bölüme ilişkin bilgilerin pekiştirilmesini sağlayacaktır.