ibrahim Çevrük Kimdir?

İBRAHİM ÇEVRÜK

İbrahim Çevrük, 2009 yılından bu yana yazılım işleriyle uğraşmaktayım. Geleceğin yazılım üzerine kurulu olduğu bir dünyada herkesin yazım adına bir şeyler öğrenebilmesi adına youtube’da PhpCssHtmlJavascript ve jQuery gibi yazılım alanlarında videolar hazırladım. Daha profesyonel bir platformda yazılım adına daha kaliteli içerikler üretmek için udemy‘de yer almaktayım.

Şuan bir yazılım ofisinde, yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yazılım üzerine hazırlamış olduğum pratik bilgiler kitabı üzerinde çalışmalar yürütmekteyim. Ankara’da düzenli olarak açmış olduğumuz web geliştiriciliği grubunda ücretsiz yüz yüze ders vermekteyim.

Bulunmuş olduğunuz bu sitemde de, ücretsiz olarak ders videoları ve makaleler yer almaktadır. Bunun dışında yine yazılımla ilgili gerekli bilgilere de yer vermekteyim. Elimden geldiğince tek başıma bir şeyler öğretme çabasındayım. Faydalı olarak gördüğüm konular hakkında bilgilendirmeler yapmaktayım. Anlatmış olduğum tüm bilgiler, sektöre yada anlattığım derse göre en basite indirgenmiş halindedir.

WhatsApp Image 2019-07-12 at 22.33.23

352

Makale

473

video

10

Yıllık Deneyim

32

başarı

PHP Programlama dili, akan bir nehir gibidir. Bu nehirde boğulmadan ilerlemenizi sağlayacak tek şey de; Her Yönüyle PHP kitabıdır.

– ibrahim Çevrük –